27 czerwca 2014

Pożegnanie.

 No cześć wszystkim!


Pewnie każdy z was zauważył, że ostatnio nie było tutaj najlepiej. Coraz rzadsze notki, mniej zwiastunów, mniej chęci, brak czasu.

W ostatnim czasie przybyło zbyt wiele rzeczy, zajmujących czas, a chęci po trochu uciekały z każdej z nas. Po prostu wszystkie się wypaliłyśmy i żadna nie widziała sensu w dalszym prowadzenia działalności, jaką tutaj rozpoczęła Ola, którą serdecznie pozdrawiamy.

Wszystko potoczyło się w bardzo specyficzny sposób i dlatego właśnie jesteśmy tutaj, dzisiaj. Chcemy się z wami pożegnać i podziękować za tak licznie składane zamówienia, stałych czytelników, rozmowy na czacie, jak i czasami spam w komentarzach. Chcemy podziękować za to, że byliście z nami i pomagaliście w tworzeniu ZM, bo nie jest ona tylko naszą zasługą. To nasze wspólne dzieło i mamy nadzieję, że będziecie nas miło wspominali, bo my was z pewnością. :)
Cóż, teraz nadchodzi ten nieunikniony koniec.

Zwiastuno-Mania zaczęła swoją działalność w wakacje dokładnie rok temu, a z dniem dzisiejszym ją kończy. Trochę smutno świętujemy rocznicę, jednak nic nie możemy na to poradzić. Mamy nadzieję, że 27.06. zapadnie wam w pamięć.

Dziękujemy każdej osobie, która przemknęła przez tą stronę i wpisała się w jej historię. Wszystkim dziewczynom, które tworzyły z nami zwiastuny zarówno jako pełnoprawne autorki, jak i stażystki.

Każda z nas spotkała tutaj wspaniałe osoby i naprawdę cieszymy się, że mogłyśmy tutaj z wami być, że pomogłyśmy wzbogacić o zwiastuny kilka blogów i przepraszamy zarówno osoby, które mają u nas zamówienia w tej chwili, bo najprawdopodobniej nie zostaną one wykonane. Przepraszamy za takie niedogodności i mamy nadzieję, że nas zrozumiecie.

Pewnie zastanawiacie się co z niewykonanymi zwiastunami. Cóż, śledźcie nasze konta na YouTube. 

Wypalenie dorwie w końcu każdego.
To tylko kwestia czasu. Nasz się już skończył.7 komentarzy:

 1. Nawet nie wiecie jak mi przykro, że żegnamy się z najlepszą zwiastunownią jaka kiedykolwiek powstała..

  OdpowiedzUsuń
 2. Przykro, przykro, przykro. Tak faktycznie to była najlepsza zwiastunownia i właśnie dlatego tu zamówiłam, a teraz tak naprawdę nie wiem czy zamawiać u kogoś innego i znowu czekać pare miesięcy, czy odpuścić sobie video do mojego opowiadania czy czekać, aż na YT coś się pojawi. Szkoda, że się wypaliłyście, ale cóż taka kolej rzeczy. Jestem po prostu ciekawa czy faktycznie zrobicie te zaległe zwiastuny skoro skończyła Wam się wena. Cóż jest mi strasznie przykro i jestem też trochę zawiedziona, bo nie wiem co myśleć, ale hm jakoś przeżyję.

  OdpowiedzUsuń
 3. Chciałam podziękować i jakoś napisać coś od siebie na sam koniec. Dziękuję za to, że dotrwałyście do roku "życia", choć lepiej napisać "funkcjonowania" tego bloga. Nie sądziłam, że kiedykolwiek zajdzie to tak daleko i, że ktoś będzie się cieszył z tego, że isnieje/istniało takie coś jak ZM♥. Pożegnania są bolesne, wiem coś o tym, ale mam nadzieję, że czytelnicy i zamawiający będą miło wspominać dzieje strony. Lecz ja chciałam napisać pare słów do czterech stażystek, które zapadły mi w pamięć. Ale też dziękuję innym dziewczynom, które miały staż i kształtowały bloga. Dziękuję Wam z całego serca.
  KADU dziękuję Ci za to, że dałaś taki dobry początek blogu. Nie wiem co by tu było gdyby nie nasza współpraca. Pamiętam większość dobrych momentów, miłych chwil. Szkoda tylko, że kiedyś nie wiedziałam, że każdy popełnia błędy i karanie go za to jest czymś okrutnym. Przepraszam, ale masz talent! Pamiętaj o tym.
  KICIAK nie wiem czy mogę Cie tak jeszcze nazywać, ale chciałam pożegnać się z Wami tak jak zrobiłabym to kilka miesiący temu. Tak jak pisała i żyła wasza ulubiona wersja mnie. Dziękuję Ci za to, że byłaś przy mnie jak i Zwiastuno-mani. Dodałaś jej skrzydeł, mi także. Kocham twoje prace i nie będzie dnia kiedy przestanę je kochać i ich lekko zazdrościć. Mam nadzieje, że kiedyś będę wstanie napisać i odbudować lekko relacje. Choćby na pisanie "cześć". Mam nadzieje, że czas mnie nauczy odwagi do tego by robić coś mimo że się tego obawia.
  MISSIO, dziekuję Ci za to, że byłaś ze mną w momentach Jeleny, ale zwłaszcza na blogu. Kochałam twoje długie wykony z naszym mężem. Nie zapomnę ich nigdy. Tak dużo zrobiłaś jak i inne dziewczęta na tym blogu... To takie niesamowite. I życzę Ci szczęścia z dzidziusiem, może kiedyś o mnie sie dowie!
  MINNIE, Tobie także serdecznie podziękuję. Kocham twoje prace, bo były inne. Każda z was robiła inne prace, które mnie zaskakiwały. Kolejna perełka! Dziękuję za bycie przy mnie i taka dobrą relacje, dziękuję Ci. Życzę Ci szczęścia. Mam nadzieję, że jest dobrze :)

  Wiem, że ten komentarz nie ma dla większości sesnu, ale chciałam pożegnać się ze stroną, którą założyłam. Może i nie byłam najlepszą założycielką na świecie, ale chociaż chwilę mogłam się pocieszyć tym, że coś co stworzyłam zabłysło! Dziękuję wszystkim co zamawiali czy po prostu komentowali i dodawali otuchy, bądź wręcz nie. Bycie tu wykształciło mnie i nauczyło czegoś czego nic innego by nie mogło nauczyć. Cieszę się, że mogłam tu być z wami. Wszyscy jesteście niesamowici. DZIĘKUJĘ I PRZEPRASZAM za ten niefortunny komentarz, ale chciałam jakoś też zakończyć to tak jak powinnam. Może kiedyś rozumiecie/wybaczycie.
  Olcia :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda, że kończycie, ale macie racje, kiedyś każdy się wypali.
  Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam kiedyś współtworzyć tę zwiastunownię (chociaż tylko jako stażystka).
  To dzięki temu blogowi zaczęłam tworzyć zwiastuny, więc na pewno będę o nim pamiętać.
  Pozdrawiam, Selly ;*

  OdpowiedzUsuń
 5. Chwila.. to znaczy, że już nigdy ALE TO NIGDY tutaj nie powrocicie? czy to jest tak jakby zawieszenie, przerwa i w dalekiej przyszlosci znow ZM ruszy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No raczej nigdy nie powrócimy. Chyba, że magicznym sposobem znowu dostaniemy weny. Jeśli się tak stanie, to uwierz, że powrócimy w wielkim stylu :)

   Usuń
 6. Kurde weszłam na ta strone z nadzieją że wreszcie zobaczd mój zwiastun. A tutaj... Jestem mega zawiedziona. Czekałam na niego kilka miesięcy i się nie doczekałam. To troche nie fair z waszej strony bo dostałam informacje,że zamowienie przejtą i tu buum nie będzie. Robiłyście naprawdę świetne zwiastunu imo najlepsze z wszystkich stron na ktorych można zamawiać zwiastuny. Mam nadzieję,żekiedys wrocicie do branży.
  Całuski xoxo

  OdpowiedzUsuń

Przed zamówieniem pamiętaj o Regulaminie!

Oserwują