19 marca 2014

Podsumowanie Monster ♥

  Cześć! Pamiętacie jeszcze założycielkę ZM-u?
  Boże nie wierzę, że piszę podsumkę (już drugi raz w tym roku). Myślałam, że Kika to zrobi i ja znów oberwę i będzie, że nic nie robię (ja oczywiście uważam, że nic nie robie). Za to będę udzielać sie tu jeszcze rzadziej, bo mam znów małe problemy (tym razem nie z komputerem, ale on też jest z tym związany). Ale postaram sie tu być tyle ile powinnam. Piszę to na forum, bo chcę by załoga widziała, że chcę się poprawić i być taka jak kiedyś! Kocham was: Minnie, Kike, Miss (przypadkowa kolejność!!) i nie wiem co bym bez was zrobiła, ten blog byłby tylko mój i byłby nudny!
 Chciałam podziękować też Wam, za 84 obserwatorów i tyle tysięcy wyświetleń! Dziękuję w imieniu załogi za te wszystkie uwagi, rady, dobre słowa. Dziękuję!


  Teraz ocenimy zwiastuny, które wykonała przez cały miesiąc Monster, trzynastoletnia Maja, która jest cudowną osobą.Olcia :* - To jest zwiastun próbny. Szczerze? Kocham Igrzyska i nic z nimi nie może być dla mnie brzydkie. Ta piosenka wzrusza mnie do łez. Tak jak ci pisałam. To jest najlepsza praca na ZM. Moim zdaniem oczywiście. Ale wolałabym byś jak piszesz coś typu: "Kochałam cię..." to pisz te "..." a nie "..". Bo do błąd i jakoś brzydko to wygląda. Dla mnie piękny!
Kika - Uch, kocham Igrzyska. Jednak ta praca mnie nie powaliła. Polubiłam muzykę, taak, to świetna piosenka, taka spokojna. Masz plus za to, że jest jednolicie, bo to ważne, ale niektóre napisy są zbyt długie i najwyraźniej słabo dobrałaś czcionkę, ponieważ między jednym, a drugim wersem jest mega duży odstęp. Huh, to nie wygląda najlepiej.
MissKMK1997 - Zwiastun jest całkiem, całkiem. Kocham Igrzyska Śmierci! Świetna muzyka, ładna czcionka (gabriola jeśli się nie mylę xD Poznałam po tym, że gdy ją dodajesz jest duży odstęp pomiędzy jednym, a drugim wersem) w pojedynczych miejscach jest źle rozmieszczona, gify czasami zamulają, więc przydałoby im się przyśpieszenie, wszystko jest czarno-białe. Zwiastun mi się podoba :)
Minnie - To chyba mój ulubiony zwiastun wykonany przez Ciebie. Mimo, że tekst w niektórych miejscach jest źle rozmieszczony, to moim zdaniem jest ładny i jednolity :)Olcia :* - Ten zwiastun jest inny. Ma cudowną muzykę, ale nie dziwie się, bo Pierniczek ma taki świetny gust, że dech zapiera w piersiach. Ale nie wiem czemu dałaś gify raz kolorowe raz szare. To nie komponuje ze sobą. Nie ma estetyki i jednolitości. I nie skłamie, kilka gifów było strasznych. Nie podoba mi się w ogóle, nie licząc muzyki.
Kika - Jest niejednolicie i to już jest wielkim potknięciem. Muzyka w tle jest dynamiczna, a zwiastun... cóż, ani trochę, co zdecydowanie oznacza, że źle ją dobrałaś. Słabo rozmieszczony adres bloga.
MissKMK1997 - Czcionka nie jest zbyt ładna i jest cóż...duuża, gify zamulają, muzyka moim zdaniem nie pasuje i troszeczkę szybciej mogła by się zacząć, nie jest jednolicie, napisy są źle rozmieszczone. Ten zwiastun po prostu mi się nie podoba.
Minnie - Czcionka za duża jak dla mnie. Ogółem też nie jest zły, ale jednolitość! Są pomieszane gify czarno-białe z kolorowymi i to nie jest dobre. Plus za muzykę i za długość!Olcia :* - Ten wykon jest spoko. Tylko nie wiem co się dzieje z wolnością gifów, ale rozumiem to, bo sama nie wiesz czemu tak jest. Dlatego nie napiszę nic więcej prócz tego, że trwa aż 3 minuty! *.* Muzyka nie pasuje tutaj moim zdaniem :)
Kika - Na wstępie mówię, że mam ochotę Cię udusić za długość. Hm, zauważyłam, że w żadnym zwiastunie nie robisz przejść, a jedynie gif stopniowo ciemnieje. W tego typu zwiastunach (jeśli masz dużo materiału, itp) lepiej sprawdzają się przejścia, ponieważ one skrócą Ci całość. Kurde, te napisy są takie... wielkie! Kochana, myślę, że mniejsze wyglądałyby estetyczniej. No i ogólnie są one taaaakie długie. Okay, a teraz uwaga, bo morduję... 2:00 - JAK TY ŻEŚ ROZSTAWIŁA TEN NAPIS?! ;_; Ugh, kolejny też wygląda koszmarnie, a już lepiej nie będę wspominała o adresie. No i na koniec została muzyka, która jest źle dobrana.
MissKMK1997 - Podoba mi się piosenka :) Gify znowu zamulają, brzydka czcionka, w pojedynczych miejscach źle rozmieszczona, uważam, że zwiastun jest zbyt długi.
Minnie - Długość! Naprawdę 3 minutowy zwiastun potrafi bardzo zanudzić. Strasznie wolno lecą gify, jakby się przerywały i średnio mi się to podoba. Ten zwiastun podoba mi się mniej niż wcześniejsze.Olcia :* - Nie mogę. Nie trawię tego aktora, piosenkarza. Jestem tolerancyjna, ale kurcze czasem zdarza się, że nie. Jakoś jego osoba i tak fatalne gify z nim są na tym świecie. Gratuluję podania rady temu zwiastunowi. Ale ogólnie jest spoko. Muzyka ładna i pasuje.
Kika - Nie lubię, kurde, tego serialu i irytuje mnie samo to, że ich oglądam, hah. Te gify są takie wolne i jeszcze muzyka sprawia, że wydają się jeeeeszcze wolniejsze. Ogólnie to powiem Ci, że ten zwiastun jest taki... hm, nudnawy.
MissKMK1997 - Ohoho, zwiastun o Austinie i Ally. Tsaa ja też dostawałam na nie zamówienia i już ich nie przyjmowałam xD Wiem jak jest trudno odszukać gify z tymi bohaterami, no ale przydało by im się przyśpieszenie, piosenka jest fajna. To Avril? Wszystko jest jednolite, schludne..ale ten zwiastun jest nudny.
Minnie - Irytuje mnie Austin i Ally ale to tylko mój gust haha. Jeśli chodzi o zwiastun, znowu długość i zacinające się gify...Olcia :* - Jezusiek nie mogę! Nie dość, że jest tu Justin w tle i na tle to w ogóle mnie nosi. Ale jak już mówiłam: jednolitość. Nie wiem czemu tak to robisz. W jednym jest jednolitość, a w jednym nie ma zwiastunie. Popracuj nad tym. Bo na serio jeden czary gif pośród kolorowych odstrasza.
Kika - No i chyba doczekałam się zwiastunu, który by mnie zadowolił. Myślę, że to Twoja najlepsza praca, tutaj. No i chyba nawet przeboleję te dwie minuty. Dwa gify... tylko dwa zniszczyły Ci całą jednolitość.
MissKMK1997 - Justin! Lol, przez całą piosenkę śpiewałam sobie Change me xD Czemu jest kolorowy? :< Prawie wszędzie dobrze rozmieszczona czcionka. Jest okey :)
Minnie - Uwielbiam piosenkę! Bo oczywiście Justin haha. Ale trochę nie pasuje mi do zwiastunu... Nie wiem, jakoś takie groźne to wszystko i taka spokojna muzyczka... Coś tu nie tak. Dopiero pod koniec pasuje kiedy jest tak smutniej. Nie jest zły, ale znowu czarno-białe gify pomieszane z kolorowymi. To chyba najgorsze co może być.Olcia :* - Też spoko. Widzę, że masz dość tego człowieka. Piosenkę bardzo lubię. Współczuję tej męczarni. Znam ból tego jak ciężko szuka się gify.
Kika - Znowu Austin i Ally?! Jakbym mogła to uwierz mi, że dostałabyś po głowie za długość. Mamy praktycznie te same gify, co w poprzednim z nimi. Uch, nie, to nie jest zbyt dobre. Hm... lubię tą muzykę! BRAK PRZEJŚĆ. WHY? :c No, ale powiem Ci, że tu mi się całkiem podoba rozstawienie adresu!
MissKMK1997 - Gify zamulają przez co nie chce się wręcz oglądać :< Ale przynajmniej jest jednolicie :) I jest Avril <3 Chyba wszędzie są dobrze rozmieszczone, więc jest dobrze :)
Minnie - Zdecydowanie za długi.... Znowu. Muzyka ładna, ale znowu te gify ci się zacinają :(Olcia :* - To jest drugi zwiastun, który mi się podoba. Jest jednolity. Jest z dopasowaną muzyką i gify są spoko. Tylko długość. Ale wybaczę ci to, bo jest doskonały.
Kika - A teraz to normalnie mam ochotę Cię tak złapać i dusić dopóki nie obiecasz, że więcej nie zrobisz tak długiego zwiastunu! W dodatku zarabiasz po głowie, za to, że zaczęłaś wszystko od slajdu z tekstem. Nie rób dwóch slajdów z tekstem pod rząd. Moooooonster... Zwaliłaś adres. :)
MissKMK1997 - To chyba twój najlepszy zwiastun :D Muzyka jest super(byłabym wdzięczna gdybyś podała mi tytuł) w sumie to chyba wszędzie są dobrze rozmieszczone napisy, ale znowu gify zamulają i zwiastun jest za długi.
Minnie - 3.07 ..... Ale ważne że muzyka ładna! XD


Podsumowanie:
Olcia :* - Czasem trzeba podejmować trudne decyzje. Ta jest też trudna. Zawaliłaś. Powaliłaś. Raz było dobrze, raz nie. I nie wiem co robić. Dałabym ci szansę na poprawę się, ale nie wiem czy to by było w porządku w stosunku do stażystek, które odeszły. Muzyka była raz fajna, wyjątkami nie pasowała. Gify nawet dobre, lecz zdarzały się złe. Każdy się uczy... Muszę sugerować się ocenami współautorek.
Kika - To jest najgorsza część i wierz mi na słowo, że nie nienawidzę tego momentu, bo serio Cię polubiłam, ale nie mogę oceniać wszystkiego z "taryfą ulgową" tylko dlatego. Jak sama widziałaś... cóż, masz parę niedociągnięć, ale wiem, że sobie z nimi poradzisz. Po prostu musisz nad nimi trochę popracować i wszystko będzie idealnie. Uch, i muzyka. Często źle ją dobierasz. Więc widzisz, jest kilka spraw, nad którymi musisz popracować. Trzymam za Ciebie kciuki, kochana i mam nadzieję, że gdy kolejny raz spotkam się z Twoimi pracami - będę zbierała szczękę z podłogi.
MissKMK1997 - Naprawdę cię lubie, ale nie mogę kierować się tylko tym. To zwiastunownia i chodzi przede wszystkim o zwiastuny.
Minnie - Cóż, okazałaś się naprawdę świetną i bardzo miłą osobą! Ale niestety tutaj liczą się głównie zwiastuny, które nie są złe, ale warto jeszcze nad nimi popracować. Ćwicz, rób to co lubisz, a na pewno będzie lepiej :DKomunikacja:
Olcia :* - Tak. Boże nie ma słów jak opisać to co o tobie sądzę. Tak dobrze mi się z tobą pisało. Od pierwszego momentu. Jak znałaś tylko mnie z ZM. Kocham cię mała <3
Kika - Huh, pisałam z Tobą paarę razy i w sumie to bardzo Cię polubiłam.
MissKMK1997 - Pisałyśmy całkiem sporo razy. Polubiłam cię :)
Minnie - Rozmawiałyśmy kilka razy i naprawdę Cię polubiłam :)Werdykt:
Olcia :* - -
Kika - Przepraszam, ale na tę chwilę... nie.
MissKMK1997 - Jestem na nie :<
Minnie - Jestem na nie, przykro mi :c


Przykro nam, na pewno uda Ci się gdzieś indziej!

13 komentarzy:

 1. Uda się u mnie!

  OdpowiedzUsuń
 2. aha tym razem paleczke oceny przjela minnie, kreatywne. widac, ze teraz to bedzie ta zla, misskmk tez nie lepsza, kika nie komentuje, a olcia? gorrszej oceny nie mogla dac.totalna klapa.. - MIKA

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda, że się nie dostałaś :c Jak dla mnie zwiastuny robisz super!! Może nie zawsze wychodzą takie piękne & idealne, ale zdarza się :C ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Natalka złamała pewną zasadę - jest już na innej zwiastunowni! http://wszechstronne-zwiastuny.blogspot.com/
  tak tylko poinformuje Was o tym. ;)

  ~ Amara


  http://mania-zwiast.blogspot.com/p/wspopraca.html?showComment=1395336560675

  To trochę nie fair z jej strony, bo dużo osób czeka na ten upragniony staż, a ona jest już na innej zwiastunowni.

  ~ Amara
  ; przepraszam, że nie zalogowana, ale hasło mi się gdzieś zapodziało i wypadło z głowy(uroki nie wchodzenia na google przez 3miesiace). Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy za informacje :)

   Usuń
  2. Aktualnie jestem po rozmowie z Natalią i ona wie, że po przyjęciu do nas jest zmuszona odejść z Wszechstronnych Zwiastunów. Zgodziła się na ten warunek, więc proszę nie robić afery. :)

   Usuń
  3. Kika. Ja się tym już dawno zajęłam. I napisałam do stażystek przyszłych. Pozwól, że to ja zajmę sie tą działką.
   ~ Olcia : * (znów z anonima)

   Usuń
  4. Wiesz, że mogłaś mi to napisać na grupie, prawda? -,-'

   Usuń
  5. czyż by olcia próbowała pochwalić się że cokolwiek tutaj robi ? może wszyscy powinni ci wręczyć nagrodę za to że przyjmujesz stażystki ? pewnie biedne i tak dostaną jakieś hujowe zamówienia . po za tym co do podsumowania to nie wyszło źle . tylko trochę dziwne że olcia nie ma własnego zdania .

   Usuń
  6. Mam swoje zdanie! Boże ludzie litości. To, że nie chcę krzywdzić nie mówi o tym, że nie mam włąsnego zdania na jakiś temat. I ja sie nie chwalę. Nie mogłam tego napisać do Kiki, bo nie byłam nigdy indziej niż tu (to było na chwilkę). A zamówienia nie dostają gotowca tylko rzeczy z neta np. opis fabuły książki i są najczęściej sławne.

   Usuń
 5. Szkoda, że Olcia się nie wypowiedziała, ale wie ktoś może jak nazywa się aktorka/modelka czy kim ona tam jest 'grająca' Sandre Evans w jednym z ostatnich zwiastunów?

  OdpowiedzUsuń

Przed zamówieniem pamiętaj o Regulaminie!

Oserwują