18 marca 2014

[194-195] Heaven Knows

Cześć! Mam strasznie dużo roboty, więc mam dla Was tylko 2 zamówienia.

Nie mogłam napisać Twojego nicku, więc tak wyszło ;). Zwiastun mi się podoba. Jest taki jak chciałaś ♥

Wzięłam pod uwagę wszystko co mi napisałaś w zamówieniu ;)

JESZCZE COŚ!
Chcę od razu napisać, że... się poddaję. Ja po prostu tutaj nie pasuję. Nie złośćcie się na mnie, miło mi się z Wami pracowało. Dziękuję za danie mi szansy.
Odmeldowuję się! Nara.  

13 komentarzy:

 1. Jest spoko ^^
  Podoba mi się, serio :)
  A JEŚLI CHODZI O PIOSENKĘ- KURDE TO MOJA ULUBIONA!! WIEEEELKI PLUS DLA CIEBIE :D
  Szkoda, że odchodzisz, bo na serio podobają mi się twoje prace.
  No nic, szkoda!

  Lucky

  OdpowiedzUsuń
 2. To ja przepraszam, ale złożyłam zamówienia na zwiastun u Alex, co z nim?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cóż, jest mi bardzo przykro, ale nie wiem, co mam Ci teraz powiedzieć. Żadna z nas nie ma absolutnie żadnego kontaktu z Alex, gdyż ona nas po prostu ignoruje i same nie miałyśmy pojęcia o tym, iż zamierza ona odejść. Wszystkiego dowiedziałyśmy się dzisiaj. Jeżeli złożyłaś u niej zamówienie, to myślę, że najlogiczniej będzie, jeśli spróbujesz się z nią skontaktować. Jeżeli Ci odpisze - powinnaś się czuć zaszczycona, kochanie. :) x
   Ewentualnie zapraszam do przeniesienia swojego zamówienia do pozostałych dziewczyn z załogi.
   Jeszcze raz przepraszamy za tę nieodpowiedzialność ze strony byłej stażystki. Dopilnuję, by taka sytuacja więcej się nie pojawiła.
   Mam nadzieję, że się nie gniewasz i nie obwiniasz nas za to.
   Pozdrawiam,
   K. x

   Usuń
 3. Nie pasujesz tutaj? Jestem ciekawa po czym to stwierdziłaś. Pisałaś z nami hmmm.. O CZEKAJ, W OGÓLE Z NAMI NIE PISAŁAŚ. Nawet się z nami nie przywitałaś. Milutko. Mogłaś nas przynajmniej poinformować, że chcesz zrezygnować.. Zaufałyśmy ci i przyjęłyśmy cię do naszej załogi, a ty tak z nami postąpiłaś. Zachowałaś się nie uczciwie nie tylko w stosunku do nas, ale i do osób, które zamówiły u ciebie zwiastuny. Pomyślałaś jak oni się poczują? Nie chciałabym być na ich miejscu. Pomyśl czasami troszeczkę. To wyszło by nam wszystkim na dobre. PRZEPRASZAMY ZAMAWIAJĄCYCH ZA PODEJŚCIE ALEX.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem tą jedyną :(.

   Usuń
  2. i po raz kolejny MKMiss wkroczyła do akcji. Nie wiem czy wiesz, ale można twoją 'wypowiedz' napisać bardziej stosownie i milej. Ale nie Ty od razu musisz zacząć swoją przemądrzałą gadkę. Nawet nie wiesz z jakich powodów odeszła, a już ją oceniasz. Dobrze Ci radzę 'nie oceniaj książki po okładce' przykro mi to pisać, ale tylko Ty tutaj jedyna masz do każdego pretensje. Od razu wpadasz w szał, piszesz najgorsze rzeczy o osobie, której nawet nie znasz. Nie znasz jej powodów dlaczego odeszła. Wydaje mi się, że nie odzywa się do Was, ponieważ jest jej wstyd, za to co zrobiła. Ale każdemu należy się druga szansa, zrozumienie. To Ty kochana Klaudio zachowujesz się nie uczciwie. Nie znasz jej intencji dlaczego odeszła, myślę, że powinnaś trochę przystopować z tym całym swoim 'mądrym mózgiem'. Dobrze Ci radze najpierw ją wysłuchaj, a potem pisz co o niej chcesz. :)
   - MIKA

   Usuń
  3. Pomyliłaś nazwę Droga Miko;)
   MissKMK1997*
   Moim zdaniem wypowiedz MissKMK jest jak najbardziej sprawiedliwa i stosowna. Nie rozumiem Ciebie 'anonimku' dlaczego sądzisz inaczej. Dostała szansę, na którą wiele osób czeka - 2/3 mies. i tak po prostu odeszła. Mogła przecież poprosić o krótką przerwę w czasie stażu (wtedy by jej się przedłużył) rozwiązać problemy i dalej go kontynuować [staż], bo na pewno odejście wiąże z tym jakieś problemy. Albo po prostu nie chciała już tutaj być - znudziło jej się. Myślę, że to Ty Miko się ''wymądrzasz'', nie ona. + radzę Ci się zastanowić nad twoim [tym] komentarzem, który nie ma sensu.
   Koko. xx

   Usuń
  4. Ja również nie zgadzam się z anonimem, bo Klaudia wprost napisała, że dziewczyna nawet się im nie przedstawiła. Śledzę tę zwiastunownie na bieżąco i nie uważam żeby Klaudia wszystkich się czepiała. Wręcz przeciwnie. Wydaje mi się, że to ona i Kika są tutaj oparciem, one wspierają stażystki, dbają o wszystko i wg. Od dawna nie pokazała tu się Olcia :* która jak wiadomo jest założycielką. W ogóle nie reaguje na to co się tutaj dzieje. W 100 pro popieram Miss i Koko.
   Nie przejmuj się opiniami innych Klaudio :**

   Usuń
  5. bez - [tym]* ehh błędy, błędami.

   Usuń
 4. Znów pisze z anonima, ale chciałam powiadomić osobę dwa komentarze nad tym komem, że miałam urlop! Pol miesiąca bez komputera i akurat jak wróciłam po przerwie ona odeszła. I jak tu reagować czy coś?
  Zrozumienie to podstawa na tym blogu :)
  ~ Olcia :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O, Oluś! Bo już dawno skończyłaś być wykreślona, to myślałam, że dawno skończyłaś urlop... To nic, piszcie podsumowanie, bo się doczekać nie mogę, jakbym to ja była Monster XD.

   Ula

   Usuń
 5. Eh serio gdzie ten werdyk ?

  OdpowiedzUsuń

Przed zamówieniem pamiętaj o Regulaminie!

Oserwują