17 października 2013

[89] I can make the stars dance

Oto moja pierwsza notka z zamówieniem. Teraz powinnam napisać, że jakby się nie podobało, to pisać, ale niestety autorka usunęła bloga, co było bardzo nie fair w stosunku do mnie. Siedziałam nad zwiastunem, wymyślałam napisy (co było trudne) aż nagle wchodzę na http://slowly-die.blogspot.com/ i BUM! Blog usunięty.
No, ale do rzeczy

Link z YT [KLIK]

Demi, moja kochana Demi. To mi się spodobało. Zwiastun jest krótki, ale moim zdaniem nawet ok. Jak już wspomniałam, było mi trudno wymyślić napisy. Piosenka jest dość spokojna, ale według mnie pasuje do tematyki.

Czekam na wasze opinie. Moja kolejka jest pusta, więc zapraszam do składania zamówień.

Miłego popołudnia!

6 komentarzy:

 1. Wcale, że nie usunięty tylko szukałam szablonu, a jeśli tak pomyślałaś to przepraszam :(
  Zwiastun jest wspaniały i naprawdę już go kocham :). Nawet nie wiesz ile razy wchodziłam dziennie na tą stronkę czekając na niego. No po prostu nie mogę :). NAPRAWDĘ ci dziękuję za niego ♥. Coraz częściej będę musiała wpadać i oglądać twoje jak i wszystkich dziewczyn zwiastuny.

  Dziękuję i pozdrawiam ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Zwiastun jest dobry. Naprawdę. Jestem Lovatic i Belieber + Rusher. No wiesz kocham ich. Mają całe moje serducho. Jedyny problem to uciety adres bloga i nie pamiętam czy się podpisałaś ; *

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej mam pytanie mogłabyś mi zrobić zwiastun do mojego opowiadania? http://vampiresreallyexist.blogspot.com/ tekst możesz wziąć z prologa i pozmieniac coś jak nie pasuje Ci ;) z góry dziękujee:******

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochana, żeby zamówić u kogokolwiek zwiastun to musisz najpierw przeczytać regulamin i wtedy odpowiednio złożyć zamówienie u wybranej przez siebie dziewczyny. Regulamin masz po prawej stronie w zakładce o tej samej nazwie.
   Pozdrawiam, Kika. :)

   Usuń
 4. Selly, muszę Ci powiedzieć, że jestem pod ogromnym wrażeniem.
  Zwiastun jest dobry, ale taka mała rada - dodawaj na końcu swój podpis, bo jeżeli komuś spodobają się Twoje prace to nie będzie wiedział u kogo ma zamówić.
  Poza tym to chyba nie mam uwag.
  Czekam na Twoje kolejne prace.
  Pozdrawiam, Kika. ;3

  OdpowiedzUsuń
 5. Selly ! ! Zwiastun jest cudowny. Wiem coś na temat napisów do zwiastuna :) też czasami dużo myślę na takimi rzeczami :d No, ale świetnie dobrałaś napisy, do kompozycji :D A ze strony autorki bloga [która zamówiła ten zwiastun] to bardzo nie uczciwe, że zmawia a potem usuwa bloga. Chociaż widzę, że teraz go przywróciła :) Jestem Lovatic i Belieber i ten zwiastun do mnie przemawia i dał mi taką wenę trochę do mojego nowego opowiadania ♥

  Życzę dalszych sukcesów <3
  Pozdrawiam, Kelly ♥

  OdpowiedzUsuń

Przed zamówieniem pamiętaj o Regulaminie!

Oserwują