15 października 2013

[87-88] Everytime I look into your eyes

Juuuhuuu!
 
A więc dzisiaj mam okazję zaprezentować Wam 2 zwiastuny, które zostały zamówione u mej osoby.
Och, jaki drętwy ten wstęp. -,-
Wybaczcie mi to, ale ciężki dzień.
Może przejdźmy do konkretów.

Zamówienie dla  Adrianny PayneOkej, więc należałoby coś powiedzieć. Najpierw może napomknę co mnie ucieszyło... Hmm... Barbara Palvin. Tak, jest śliczna. Boże jak ja chciałabym mieć taką figurę.. *,* 
Nie jest długo, ale wydaje mi się, że treściwie. Nie jest to też do końca zwiastun, bo wytłumaczyłaś mi swój zamysł, który bardzo mi się podoba. Niby ma być to coś pospolitego, ale może niekoniecznie.
Teraz coś z czym miałam problem. Piosenka. Kazałaś mi wybrać coś. Tutaj pojawiają się schody. Ogromny zasób playlisty, a tu nagle pustka. Dlatego też dołączyłam Get it started. Czemu? Zdawała mi się jakaś wesoła, a wydarzenia mają miejsce podczas lata, to tak postanowiłam, chociaż wciąż nie jestem do niej w 100% przekonana... Jak nie w twoim guście, napisz. Zawsze można zmienić.


Zamówienie dla Any


To lecimy. Jest to coś odrobinę odmiennego, gdyż zamówienie dotyczy opowiadania o Violetcie (tak to się piszę?) i jest publikowane na facebook'u. Cóż, osobiście nie mam wielkich zastrzeżeń. Piosenka, a właściwie muzyka mi przypasowała. Oddaje, tak mi się zdaje, klimat historii. Jest zdecydowanie mało napisów.  Lecz powodem tego jest dość ogólny opis opowiadania. Nie potrafiłam wyciągnąć z tego nic więcej. 
Muszę też przyznać, że pewnym kłopotem było wyszukanie gifów. Serial ten może i jest trochę znany, jednak nie ma tak szerokie zasobów gifów, trudno. Podobnie było z postaciami z RBD. Dlatego też, niektóre są złej jakości... Niestety, taka smutna prawda.

To na tyle. 
Mam nadzieję, że Wam się spodobają, a w razie jakichkolwiek zastrzeżeń, pisać. Ja nie gryzę, no prawie zawsze. Poprawi się jakby coś.
Miłego wieczorka.
Pozdrawiam. ;3

2 komentarze:

 1. A co mi tam, skomentuję sobie. XD

  1. Ej, dobre to. Taka wesoła ta piosenka, ale w sumie to całkiem pasuje do całości. Ogólnie gify z Barbarą są cudowne, tak samo jak z Liamem. Ogólnie lubię ten film. Taki króciutki, co jeszcze bardziej mnie do niego przyciąga.
  2. Ten już jest dłuższy, ale mimo wszystko jest całkiem okey. Nie jest znowu jakiś mega długi, ale wiesz, że ja wolę krótsze. Przesadzasz z tymi gifami. Dobre są! Serio. Wiem, że ciężko znaleźć cokolwiek z Violettą, więc gratki za znalezienie chociaż tych kilku.

  Dobra, ode mnie to by było tyle.
  Oczywiście życzę Ci wielu zamówień, bo robisz cudowne zwiastuny, ale Ty o tym wiesz, bo przecież Ci to mówiłam. :D
  Miłego stażu.
  Pozdrawiam, Kika. ;3

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowne. Nie potrafie wybrać. Jakoś żaden mi się tak ogromnie nie spodobał. Ale masz potencjał. Chyba muzyka mnie wkurzyła, ale w drugim przez niecałe 2 minuty szukałam tytułu tej piosenki. Dobra robota!

  OdpowiedzUsuń

Przed zamówieniem pamiętaj o Regulaminie!

Oserwują