1 marca 2014

[182-183] You'll always be my hero.


Heej, kochani. ;3
Wpadam tak na szybko, żeby zwrócić wam zamówienia.
W sumie tylko dwa... za co przepraszam. Miałam ich oddać więcej, ale ostatnio ja "mądra" oglądałam sobie galę online, bo One Direction i tak wyszło, że wyczerpałam cały limit z laptopa, a internet na komputerze mnie nienawidzi. Serio.
Ach, ta złośliwość rzeczy martwych. :c
No cóż, więc przechodzimy do części właściwej:
(proponuję oglądanie w HD, o wiele lepsza jakość)Pozwalam się zabić. :c
Jestem okropny, ja wiem i naprawdę się nie zdziwię, jak poprosisz o poprawkę. W dodatku jestem ślepa i nie zauważyłam, że chciałaś czarno-biały. Więc tego, na razie masz coś takiego strasznego, za co naprawdę mam ochotę udusić sama siebie. :cOddaję Ci tylko jeden na razie, ale drugi niedługo dokończę, bo już w sumie większość mam.
A co do tego, to mi się podoba w sumie, całkiem fajnie wyszło. Co sądzisz? :)


Okay, więc na dziś to by było tyle... idę zamknąć się w szafie i rozpaczać z powodu pierwszego filmu. Z góry przepraszam wszystkich, którzy go obejrzeli. Miał wyglądać inaczej. ;_;
Pozostałe zamówienia postaram się oddać jak najszybciej. :)
Kocham was,
K. x

1 komentarz:

  1. Ja aż taką straszną specjalistką od zwiastunów nie jestem, ale muszę ci powiedzieć, że ten pierwszy nie za bardzo mi się podoba :| Nie podoba mi się to czarne tło na około. Ale tak po za tym aż tak nie jest najgorzej, ale mi nie przypadł do gustu. Ale ten drugi hohoho to co innego :p Jest świetny, bardzo mi się podoba. Piosenka, gify pasują do siebie ♥ Świetny!

    Ps: Ciesze się że wam podoba się szablon wykonany przez ze mnie. ♥

    OdpowiedzUsuń

Przed zamówieniem pamiętaj o Regulaminie!

Oserwują