31 grudnia 2013

Confident [143-149]

 Witajcie moje kochane skarby! Nadal i chyba nigdy nie uwierzę w to, że blog, który stworzyłam tak się rozwinął. Dziękuję stażystką i wszystkim którzy się do tego przyczynili. Wyszło coś fenomenalnego! Już od końca czerwca ponad 33 tysiące wyświetleń i niecałe 150 zamówionych zwiastunów! Cudownie tak na to patrzeć z mojej perspektywy! Dziękuję w imieniu wszystkich!

 Przyszłam do was dziś, ponieważ chciałam w ostatni dzień roku rozgrzeszyć się z zamówień. Jestem taka zła, że zwlekałam z nimi. Czekaliście tak długo. Czasem ponda miesiąc. Nie mam pojęcia co mi utrudniało ich wykonanie. Przepraszam jeszcze raz. Wróciłam znów do WMM 2.6, mam nadzieję, że to dobrze. Obym się poprawiła w waszych oczach, ja sama widzę zmianę.Dałaś mi mało wiadomości na temat bloga. Wyszło jak wyszło. W tle jest rock, który miał nadać jakąś atmosferę. Mam mieszane uczucia. Powiedz co o tym sądzisz. Jestem lekko zwiedzona.


Teraz pewnie nie wiesz o co chodzi. Widzisz dwa zwiastuny z tą samą treścią, a innego wyglądu. Wkurzyłam się na siebie. Nie mogłam patrzeć na to "coś" u góry. Stanęło na tym, że stworzę od nowa zwiastun dla Natalii Bieber. Wyszło mi co wyszło. Z tej wersji "Amnesia" jestem zadowolona. Podoba mi się wszystko, więc mam nadzieję, że tobie też. Tylko boję się o reakcje na czcionkę... Kika na przykład mówi, że jest zła.

 
Tą fabułę co mi dałaś było już mi po miesiącu ciężko rozpracować. Namąciłaś mi kobieto w głowie tymi złymi adresami na bloga. Boże jak ja sie namachałam. Chciałam dać kolorowy zwiastun. Teraz tego żałuję, bo dowiedziałam się, że bardziej mi sie chyba udają te co są czarno-białe. Mają one taki fart, że je kocham całym serduchem. Mi się podoba ta kolorowa wersja. Oby tobie też!To jest mój faworyt. Odkryłam, że wersja instrumentalna tej piosenki mnie zabija i ryczę przy niej. Ten zwiastun jest moim wyciskaczem łez. Kocham te aktorkę znaną z PLL, więc ma to większy plus. Sama wymyślałam napisy, bo krótka fabuła była tylko opisami postaci i lekkim strąceniem co się miedzy nimi dzieje. Powiem tak: Zgadywałam. Urzeka mnie ten wykon!

To jest praca, która mi się także bardzo podoba. Postacie.. ogólnie wszystko. Narobiłaś mi tylko problemu z tymi adresami bloga. Tak jak ci pisałam, mi się podoba. Sama teraz oceń. To jest ALASYL tylko wersja piano.
DODATKOWE:2 Zwiastun na mojego bloga!

Zwiastun robiony w zły dzień.


UDANEGO NOWEGO ROKU życzy cała załoga!Dana dana dana
zabawa udana
potańcujmy do rana
aż spuchną kolana...
Do siego rokuMożecie u mnie zamawiać!

Olcia :*

9 komentarzy:

 1. Zakochałam się w zwiastunie z Arianą i z Alison z PLL *-*
  Piękne są x

  OdpowiedzUsuń
 2. są ładne ale jak dla mnie za bardzo upodabniasz się do kiki. ty masz swój styl a ona ma swój. niestety twoje zwiastuny powoli zaczynają być takie same jak jej. bezsensu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest moją inspiracją, ale nie chcę jej papugować. Ona i ja wiemu to dobrze ;)

   Usuń
 3. Jest... Uhm...
  .
  .
  .
  CUDOWNY! Bardzo mi się podoba skarbie, dziękuję odwiedź bloga little-lies-jb.blogspot.com i przeczytaj najnowszą notkę :")

  Dziękuję, kocham Cię! xx

  OdpowiedzUsuń
 4. Czemu nie dodajesz szablonu Arcanum?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kelly stworzyło dość ładny. Więc chcemy, żeby on również trochę u nas zagościł. ;3

   Usuń
 5. olciu ten zwiastun jest piękny

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne są oba :) Dziękuję :*

  OdpowiedzUsuń

Przed zamówieniem pamiętaj o Regulaminie!

Oserwują