16 sierpnia 2013

[35] OMG ♥

Witajcie mam trochę do uzgodnienia w tym poście. 
* Między innymi ogromie się cieszę, że nabywa mi stażystek, ale proszę zdecydować się czy na pewno chcesz się na to pisać. Potem w połowie odchodzisz, co wcale mnie nie cieszy. Proszę więc zadecydować na 100 %, czy chcesz tutaj być.
* Muszę wyjaśnić też ostatnią skargę na mojego bloga. Jedna ze stażystek zrobiła "reklamę" bloga w miejscu, w którym nie powinna. Jestem przekonana, że zrobiła to przez przypadek więc proszę nie najeżdżać za takie coś. Kochana 'tpiapiac' wybacz mi tą sytuację, ale ty też nie zachowałaś się godnie i poprzeklinałaś nieźle. Przez te nieporozumienie was, odeszła stażystka. Nie mogłam tego nikomu podarować, więc niezwłocznie musiałam usunąć ze stażu dziewczynę a z tpiapiac muszę porozmawiać.
* Dochodzą stażystki, więc u nich proszę również zamawiać.
*Ja nadal mam urlop, nie wiem kiedy wrócę, ale ciągle myślę o waszych zamówieniach!
* Dziękuję krytyką, za uzasadnioną krytykę!
* Kocham was za szczere opinie!


Podsumowanie stażu: KADU

 Kochana tak wiem, że nienawidzisz mnie za to, że usunęłam cię z bloga tak niespodziewanie. Sama narobiłaś sobie biedy. Twoje pierwsze zwiastuny bardzo mi się podobały, ale potem grafika psuła się. Nie podobały mi się twoje dzieła - to był pierwszy powód na 'nie'. Drugim powodem było to, że zabrałaś mi nienaumyślnie zamawiającą i nie zrobiłaś podstrony tak jak kazałam. Tak owszem, możecie uważać że nie mam argumentów, ale to mój wybór. To ja wybieram z kim mam pracować. Wybacz mi, Klaudio ale podjęłam już decyzję. Nie zmienię jej. Radzę ci założyć prywatnego bloga z zwiastunami, bo to będzie lepsze dla ciebie.
Decyzja: Nie, wybacz
Kadu wykonuje zwiastuny tylko dla siebie!

Pozdrawiam, Olcia : *

5 komentarzy:

 1. Kiedy dodasz listę nowych stażystów.?

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuje bardzo! Kadu miała dodać mój zwiastun, na który czekałam około trzech tygodni. To straszne, w ogóle nie pilnujecie kolejności. Jedni czekają tydzień na zamówienie a inni Bóg wie ile a teraz nawet moje zamówienie nie zostanie zrealizowane. Może najpierw powinna zrealizować je a dopiero ją usunąć? Czekałam miesiąc i co teraz? A ja powiem : nie, dziękuje, ale wasz blog jest do niczego, sama sobie zasłużyłaś na taką super opinię, którą teraz będę przesyłała innym, gratulacje !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz, tu nie mogę się z Tobą zgodzić, niestety. Możesz w każdej chwili wejść na kanał Kadu na YouTube i sprawdzić, czy pojawił się tam Twój zwiastun, a jeżeli nie, to po prostu do niej napisać i spytać co się z nim stało, nawet jeżeli została usunięta z tego bloga. Nie jestem z załogi, ale szanuję tę zwiastunownię, a Twoja krytyka jest bezpodstawna. Olcia nie jest w wstanie wszystkiego dopilnować, bo jak sama pisała miała problemy z komputerem, a skoro Kadu nie dodawała tak długo Twojego zwiastuna, to widocznie coś jest nie tak. Trzeba najpierw pomyśleć, zanim coś się napisze. Po prostu sprawdź jej kanał i się z nią skontaktuj, to nic trudnego. :)

   Usuń
  2. Chevy. ogromnie ci dziękuję za stanie w obronie. Tak masz rację. I miło czytać takie słowa. Ale teraz przejdźmy do Indukcja zmysłów. Kochana to Kadu jest temu winna nie ja. Założyłam tego bloga dla siebie. Miał być tylko na wakacje, by zwalczyć nudy. Cudownie, że jest znany. Ja nie panuje nad wszystkim, a zwłaszcza jak mnie nie ma. To od Kadu lub stażystki zależy kiedy jest w stanie wykonać zwiastun. A przecież w regulaminie pisze, że trzeba być cierpliwym. Podam przykład że moja zamawiająca czeka już miesiąc bo wyjeżdżam lub mam kare na komputer i co? Ona nie marudzi. Poza tym ten blog nie równa się z innymi, ale jest po to by pomagać innym. I twoja opinia, że blog jest jak to ujęłaś do niczego to nic nie dała a ja tylko dałam ją do serca. Twierdź to co sądzisz, ale i tak to nie prawda. A Kadu na pewno zrealizuje twój zwiastun, bo na pewno stworzy swojego bloga z zwiastunami. Krytyka powinna być uzasadniona pamiętaj!

   Usuń

Przed zamówieniem pamiętaj o Regulaminie!

Oserwują