6 sierpnia 2013

[30] Well ... What am I supposed to say ?

Hej,
jestem tu nowa i będę się podpisywać nickiem Nieidealna. Specjalizuję się w zwiastunach mrocznych, tajemniczych i ciemnych, ale oczywiście podejmę się każdego zlecenia jakie mi dacie.


Mam nadzieję, że mnie polubicie :)6 komentarzy:

 1. Zwiastun jest niezwykły. Musiałam jednak skasować komentarz anonima, bo krytyka nie była dobrze uzasadniona. Holly, dziękuję za obronę Nieidealnej ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie ma za co. W końcu musimy sobie pomagać. <3 Jesteśmy tu wszystkie z tego samego powodu ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie podoba mi się ten zwiastun, przepraszam ale to moja szczera opinia i jeśli ją usunięcie to znaczy że nie potraficie przyjąć krytyki. Widziałam komentarz anonima, zgadzam się z tym, to znaczy nie można tak sobie wszystko ułatwiać, wrzucić byle jakie gify i zwiastun zrobiony. Powinniście się rozwijać, dodawać fragmenty wideo z serwisu youtube itp.
  Uważam że ten zwiastun jest nijaki i cóż, chyba nie skuszę się na zamówienie. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczerze mówiąc zgadzam się z tobą :) Też niezbyt podoba mi się mój zwiastun - ale taki kazała mi zrobić Olcia :*, więc taki zrobiłam. Wiem, że mogłam się nad nim bardziej postarać, ale ani nie miałam na niego za dużo czasu, ani nie był on robiony na żadnego konkretnego bloga. To miało być coś w stylu sprawdzenia czy umiem posługiwać się WMM za pewne dlatego tak wygląda. A poza tym nie jestem i nigdy nie będę profesjonalistką.

   [+ gdybyś to ty zamawiała zwiastun miałabyś inne wymagania i wyglądałoby to dużo inaczej]

   Nieidealna

   Usuń
 4. Holli, nie powinnaś się tak podpisywać. Jedna ze stażystek ma bardzo podobną nazwę. Ktoś mógłby pomyśleć, że to ona.

  OdpowiedzUsuń
 5. Osobiście uważam, że zwiastun jest dobry, więc nie wiem, dlaczego anonim twierdzi, że jest nijaki. Gify są dobrze dobrane do każdej części. Jedynie nie pasuje mi tu początek napisów. Nie chodzi o czcionkę tylko o efekt. To "kropla farby", tak? Nie pasuje mi ten efekt, ale to już zależy, co się komu podoba. Jednak ogólnie gify i napisy są dobre, no i muzyka jest dobrze dobrana. Nie wiem w czym "Holli" widzi problem. :)
  Nieidealna, czekam na Twoje kolejne prace. ♥
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Przed zamówieniem pamiętaj o Regulaminie!

Oserwują